Kopen LTC4314CGN#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.9 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SSOP |
| Signal Conditioning: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| uitgang: | 2-Wire Bus |
| Andere namen: | LTC4314CGNPBF |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal kanalen: | 1 x 1:4 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4314CGN#PBF |
| Invoer: | 2-Wire Bus |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, Multiplexer 1 x 1:4 Channel 400kHz 20-SSOP |
| Beschrijving: | IC MULTIPLEXR I2C HOTSWAP 20SSOP |
| Vertragingstijd: | - |
| Data Rate (Max): | 400kHz |
| Current - Supply: | 7.3mA |
| Capaciteit - Input: | 20pF |
| toepassingen: | I²C - Hotswap |
| Email: | [email protected] |