Kopen LTC4444MPMS8E-5#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 13.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP-EP |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 8ns, 5ns |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| Andere namen: | LTC4444MPMS8E5PBF |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC4444MPMS8E-5#PBF |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 1.85V, 3.25V |
| Input Type: | Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 114V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC Inverting 8-MSOP-EP |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC MOSFET DVR N-CH SYNC 8-MSOP |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2.5A, 3A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Independent |
| Email: | [email protected] |