Kopen LTC6090IFE#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 9.5 V ~ 140 V, ±4.75 V ~ 70V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 330µV |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP-EP |
| slew Rate: | 21 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6090IFE#TRPBF |
| Gain Bandwidth Product: | 12MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 16-TSSOP-EP |
| Beschrijving: | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 16TSSOP |
| Current - Supply: | 2.8mA |
| Current - Output / Channel: | 90mA |
| Current - Input Bias: | 3pA |
| Amplifier Type: | General Purpose |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |