Kopen LTC6904MPMS8#PBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Silicon |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6904MPMS8#PBF |
| Frequentie: | 1kHz ~ 68MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Oscillator, Silicon IC 1kHz ~ 68MHz 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Beschrijving: | IC OSC SILICON PROG 8MSOP |
| Current - Supply: | 7mA |
| tellen: | - |
| Email: | [email protected] |