Kopen LTC6908HS6-2#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Silicon |
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6908HS6-2#TRPBF |
| Frequentie: | 50kHz ~ 10MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Oscillator, Silicon IC 50kHz ~ 10MHz SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC OSC SILICON PROG TSOT23-6 |
| Current - Supply: | 1.25mA |
| tellen: | - |
| Email: | [email protected] |