Kopen LTC6909HMS#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Oscillator, Silicon |
| Leverancier Device Pakket: | 16-MSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6909HMS#TRPBF |
| Frequentie: | 12.5kHz ~ 6.67MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Oscillator, Silicon IC 12.5kHz ~ 6.67MHz 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Beschrijving: | IC OSC SILICON PROG 16-MSOP |
| Current - Supply: | 2.4mA |
| tellen: | - |
| Email: | [email protected] |