Kopen LTC6993CS6-2#TRPBF met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | TSOT-23-6 |
| Serie: | LTC®6993 |
| Schmitt Trigger Input: | No |
| Signaalvertraging: | 11ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LTC6993CS6-2#TRPBF |
| Type logica: | Monostable |
| onafhankelijke Circuits: | 1 |
| Uitgebreide beschrijving: | Monostable Multivibrator TSOT-23-6 |
| Beschrijving: | IC MONO MULTIVIBRATOR TSOT23-6 |
| Current - Output Hoog, Laag: | 16mA, 16mA |
| Email: | [email protected] |