Kopen LVR012S met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Max: | 240V (265V Int) |
|---|---|
| Type: | Polymeric |
| Time to Trip: | 15s |
| Dikte (Max): | - |
| Size / Dimension: | 0.327" Dia x 0.150" W (8.30mm x 3.80mm) |
| Serie: | PolySwitch®, LVR |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max): | 12 Ohm |
| Weerstand - Aanvankelijk (Ri) (Min): | 3 Ohm |
| Weerstand - 25 ° C (Typ): | - |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Disc |
| Andere namen: | D63011-000 |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LVR012S |
| Afstand tussen de draden: | 0.200" (5.08mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.430" (10.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | PTC Resettable Fuse 240V (265V Int) Ih Through Hole Radial, Disc |
| Beschrijving: | POLYSWITCH 240VAC .12A HOLD |
| Current - Trip (It): | 300mA |
| Current - Max: | 1.2A |
| Current - Hold (IH) (Max): | 120mA |
| goedkeuringen: | CQC, CSA, TUV, UL |
| Email: | [email protected] |