Kopen LX1673-06CPW met BYCHPS
Koop met garantie
| w / Supervisor: | No |
|---|---|
| w / Sequencer: | No |
| w / LED Driver: | No |
| Voltage / Current - Output 3: | - |
| Voltage / Current - Output 2: | Controller |
| Voltage / Current - Output 1: | Controller |
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
| topologie: | Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | - |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LX1673-06CPW |
| Functie: | Any Function |
| Frequentie - Schakelen: | 600kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear And Switching Voltage Regulator IC 2 Output Step-Down (Buck) Synchronous (1), Linear (LDO) (1) 600kHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG DL BCK/LINEAR 20TSSOP |
| Email: | [email protected] |