Kopen LX1725ILQ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 12 V ~ 35 V, ±6 V ~ 17.5 V |
|---|---|
| Type: | Class D |
| Leverancier Device Pakket: | 32-MLPQ (7x7) |
| Serie: | AudioMAX™ |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | 32-VQFN Exposed Pad |
| Output Type: | 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | 32W x 1 @ 8 Ohm; 16W x 2 @ 4 Ohm |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | LX1725ILQ |
| Kenmerken: | Depop, Differential Inputs, Mute, PWM, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 1-Channel (Mono) or 2-Channel (Stereo) Class D 32-MLPQ (7x7) |
| Beschrijving: | IC AMP AUDIO 32W STER D 32MLPQ |
| Email: | [email protected] |