Kopen M50100TB400 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Peak Reverse (Max): | 400V |
|---|---|
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 1.2V @ 100A |
| Technologie: | Standard |
| Leverancier Device Pakket: | Module |
| Serie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | M50100TB400 |
| Uitgebreide beschrijving: | Bridge Rectifier Three Phase 400V 100A Chassis Mount Module |
| diode Type: | Three Phase |
| Beschrijving: | MODULE POWER 100A 400V 3PH BRDG |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | - |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 100A |
| Email: | [email protected] |