MA15KP100CAE3
MA15KP100CAE3
Onderdeel nummer:
MA15KP100CAE3
Fabrikant:
Microsemi
Beschrijving:
TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
17157 Pieces
Data papier:
MA15KP100CAE3.pdf
Invoering
Kopen MA15KP100CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):100V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:162V
Spanning - Onderbreking (Min):111V
Type:Zener
Leverancier Device Pakket:DO-204AR
Serie:Military, MIL-PRF-19500
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3738
1086-3738-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA15KP100CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 100VWM 162VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):93A