MA15KP130CAE3
MA15KP130CAE3
Onderdeel nummer:
MA15KP130CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
beschikbare kwaliteit:
15904 Pieces
Data papier:
MA15KP130CAE3.pdf
Invoering
Kopen MA15KP130CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):130V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:209V
Spanning - Onderbreking (Min):144V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3750
1086-3750-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA15KP130CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 130VWM 209VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):72A