MA15KP64CAE3
MA15KP64CAE3
Onderdeel nummer:
MA15KP64CAE3
Beschrijving:
TVS DIODE 64VWM 104VC DO204AR
beschikbare kwaliteit:
15020 Pieces
Data papier:
MA15KP64CAE3.pdf
Invoering
Kopen MA15KP64CAE3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):64V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:104V
Spanning - Onderbreking (Min):71.1V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:15000W (15kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:DO-204AR, Axial
Andere namen:1086-3850
1086-3850-MIL
Temperatuur:-65°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MA15KP64CAE3
Beschrijving:TVS DIODE 64VWM 104VC DO204AR
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):144A