MAL202139478E3
MAL202139478E3
Onderdeel nummer:
MAL202139478E3
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL
Data papier:
MAL202139478E3.pdf
Invoering
Kopen MAL202139478E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:100V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm)
Serie:ASM 021
Ripple Current:30mA
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial, Can
Andere namen:2222 021 39478
4086PHTB
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:9 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL202139478E3
Lifetime @ Temp.:2500 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:19 Ohm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:4.7µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 27 Ohm 2500 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):27 Ohm
Beschrijving:CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL
Capaciteit:4.7µF