Kopen MAL202139478E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.177" Dia x 0.394" L (4.50mm x 10.00mm) |
| Serie: | ASM 021 |
| Ripple Current: | 30mA |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 2222 021 39478 222202139478 4086PHTB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 9 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL202139478E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 19 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 4.7µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 27 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 27 Ohm |
| Beschrijving: | CAP ALUM 4.7UF 20% 100V AXIAL |
| Capaciteit: | 4.7µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |