Kopen MAL205657153E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 40V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | 056 PSM-SI |
| Ripple Current: | 4.05A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL205657153E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 12000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedantie: | 41 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 15000µF 40V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 49 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 49 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 15000UF 20% 40V SNAP |
| Capaciteit: | 15000µF |
| toepassingen: | Audio |
| Email: | [email protected] |