MAL205747331E3
MAL205747331E3
Onderdeel nummer:
MAL205747331E3
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Data papier:
1.MAL205747331E3.pdf2.MAL205747331E3.pdf
Invoering
Kopen MAL205747331E3 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:450V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:1.378" Dia (35.00mm)
Serie:057 PSM-SI
Ripple Current:1.2A @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can - Snap-In
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:11 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL205747331E3
Lifetime @ Temp.:5000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.394" (10.00mm)
Impedantie:600 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):1.850" (47.00mm)
Uitgebreide beschrijving:330µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 700 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):700 mOhm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Capaciteit:330µF