Kopen MAL210212102E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 200V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Serie: | 102 PHR-ST |
| Ripple Current: | 4.4A @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Chassis Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL210212102E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 10000 Hrs @ 85°C |
| Afstand tussen de draden: | 0.504" (12.80mm) |
| Impedantie: | 95 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 3.413" (86.70mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1000µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 144 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 144 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 1000UF 20% 200V SCREW |
| Capaciteit: | 1000µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |