Kopen MAL211837151E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 40V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.394" Dia x 0.709" L (10.00mm x 18.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 207mA |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 2222 118 37151 222211837151 4139PHTB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL211837151E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 4000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 1 Ohm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 150µF 40V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.17 Ohm 4000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 1.17 Ohm |
| Beschrijving: | CAP ALUM 150UF 20% 40V AXIAL |
| Capaciteit: | 150µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |