Kopen MAL211849331E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 100V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | 118 AHT |
| Ripple Current: | 890mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - Snap-In - 3 Lead |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL211849331E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 370 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 1.654" (42.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 330µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 450 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 450 mOhm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 330UF 20% 100V AXIAL |
| Capaciteit: | 330µF |