Kopen MAL212015472E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 16V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.709" Dia x 1.496" L (18.00mm x 38.00mm) |
| Serie: | 120 ATC |
| Ripple Current: | 4.35A |
| Polarisatie: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Andere namen: | 4526PHBK |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL212015472E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 8000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 29 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 4700µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 27 mOhm 8000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 27 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM 4700UF 20% 16V AXIAL |
| Capaciteit: | 4700µF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |