Kopen MAL212324151 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 10V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm) |
| Serie: | 123 SAL-A |
| Ripple Current: | 240mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial, Can |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL212324151 |
| Lifetime @ Temp.: | 20000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 400 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 150µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.4 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 2.4 Ohm @ 100Hz |
| Beschrijving: | CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL |
| Capaciteit: | 150µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |