MAL212324151
MAL212324151
Onderdeel nummer:
MAL212324151
Fabrikant:
Angstrohm / Vishay
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
13445 Pieces
Data papier:
MAL212324151.pdf
Invoering
Kopen MAL212324151 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm)
Serie:123 SAL-A
Ripple Current:240mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL212324151
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:400 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:150µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.4 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):2.4 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 10V AXIAL
Capaciteit:150µF