MAL212325151
MAL212325151
Onderdeel nummer:
MAL212325151
Beschrijving:
CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18143 Pieces
Data papier:
MAL212325151.pdf
Invoering
Kopen MAL212325151 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:16V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.370" Dia x 0.917" L (9.40mm x 23.30mm)
Serie:123 SAL-A
Ripple Current:310mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL212325151
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:800 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:150µF 16V Aluminum Capacitors Axial, Can 2.1 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):2.1 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 150UF 20% 16V AXIAL
Capaciteit:150µF