MAL212384331
MAL212384331
Onderdeel nummer:
MAL212384331
Beschrijving:
CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
18459 Pieces
Data papier:
MAL212384331.pdf
Invoering
Kopen MAL212384331 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:10V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.406" Dia x 1.260" L (10.30mm x 32.00mm)
Serie:123 SAL-A
Ripple Current:490mA @ 100Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial, Can
Temperatuur:-55°C ~ 125°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:MAL212384331
Lifetime @ Temp.:20000 Hrs @ 125°C
Afstand tussen de draden:-
Impedantie:300 mOhm
Hoogte - Zittend (Max):-
Uitgebreide beschrijving:330µF 10V Aluminum Capacitors Axial, Can 1.1 Ohm @ 100Hz 20000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):1.1 Ohm @ 100Hz
Beschrijving:CAP ALUM 330UF 20% 10V AXIAL
Capaciteit:330µF