Kopen MAL214099016E3 met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 35V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm) |
| Size / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, 140 CRH |
| Ripple Current: | 720mA @ 100Hz |
| Polarisatie: | Polar |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Can - SMD |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAL214099016E3 |
| Lifetime @ Temp.: | 6000 Hrs @ 125°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | 80 mOhm |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.689" (17.50mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 1000µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 6000 Hrs @ 125°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Beschrijving: | CAP ALUM 1000UF 20% 35V SMD |
| Capaciteit: | 1000µF |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |