MAPLAD30KP26CA
Onderdeel nummer:
MAPLAD30KP26CA
Beschrijving:
TVS DIODE 26VWM 43VC SMD
beschikbare kwaliteit:
16285 Pieces
Data papier:
MAPLAD30KP26CA.pdf
Invoering
Kopen MAPLAD30KP26CA met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Reverse Standoff (type):26V
Spanning - Spanning (Max) @ Ipp:43V
Spanning - Onderbreking (Min):28.9V
Power Line Protection:No
Power - Peak Pulse:30000W (30kW)
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Nonstandard SMD
Andere namen:1086-4882
1086-4882-MIL
Temperatuur:-55°C ~ 150°C (TJ)
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:24 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAPLAD30KP26CA
Beschrijving:TVS DIODE 26VWM 43VC SMD
Current - Peak Pulse (10 / 1000μs):696A