Kopen MAX13014EKA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - VCCB: | 1.65 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Spanning - VCCA: | 1.2 V ~ 3.6 V |
| Translator Type: | Voltage Level |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-8 |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-8 |
| Output Type: | Tri-State, Non-Inverted |
| Uitgangssignaal: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX13014EKA+T |
| Ingangssignaal: | - |
| Kenmerken: | Power Supply Decoupling |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Level Translator Bidirectional 1 Circuit 2 Channel 100Mbps SOT-23-8 |
| Beschrijving: | IC DUAL-LEVEL TRANSLATOR SOT23-8 |
| Datasnelheid: | 100Mbps |
| Kanalen per kring: | 2 |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Bidirectional |
| Email: | [email protected] |