Kopen MAX13451EAUD+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 14-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 15mV |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX13451EAUD+T |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/1 Transceiver Half RS422, RS485 14-TSSOP-EP |
| tweezijdig: | Half |
| Beschrijving: | IC TXRX RS-485 14TSSOP |
| Datasnelheid: | 20Mbps |
| Email: | [email protected] |