MAX14803CCM+T
Onderdeel nummer:
MAX14803CCM+T
Fabrikant:
Maxim Integrated
Beschrijving:
IC SWITCH SPST 48LQFP
Data papier:
1.MAX14803CCM+T.pdf2.MAX14803CCM+T.pdf
Invoering
Kopen MAX14803CCM+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply, Single (V +):40 V ~ 250 V
Spanning - Toevoer, Dual (V ±):±160
Schakel Tijd (Ton, Toff) (Max):3.5µs, 3.5µs
Switch Circuit:SPST - NO
Leverancier Device Pakket:48-LQFP (7x7)
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:48-LQFP
Andere namen:MAX14803CCM+T-ND
MAX14803CCM+TTR
Temperatuur:0°C ~ 70°C (TA)
On-State Resistance (Max):48 Ohm
Aantal circuits:16
Multiplexer / Demultiplexer Circuit:1:1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX14803CCM+T
Uitgebreide beschrijving:16 Circuit IC Switch 1:1 48 Ohm 48-LQFP (7x7)
Beschrijving:IC SWITCH SPST 48LQFP
Huidig ​​- Lekkage (IS (uit)) (Max):2µA
crosstalk:-80dB @ 5MHz
Charge Injection:820pC
Channel-to-Channel Matching (ΔRon):2.4 Ohm
Kanaal Capaciteit (CS (uit), CD (uit)):11pF
-3dB bandbreedte:20MHz