Kopen MAX1490ACPG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 24-PDIP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 70mV |
| Protocol: | RS422, RS485 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-DIP (0.600", 15.24mm) |
| Andere namen: | Q1078801A |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 1/1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1490ACPG |
| Uitgebreide beschrijving: | 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 24-PDIP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC RS485/RS422 DATA INTRFC 24DIP |
| Datasnelheid: | 2.5Mbps |
| Email: | [email protected] |