Kopen MAX15054AUT+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-6 |
| Serie: | - |
| Rise / Fall Time (Typ): | 18ns, 16ns |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SOT-23-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX15054AUT+T |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 1.8V, 3.9V |
| Input Type: | Non-Inverting |
| High Voltage Side - Max (Bootstrap): | 65V |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | High-Side Gate Driver IC Non-Inverting SOT-23-6 |
| Gedreven configuratie: | High-Side |
| Beschrijving: | IC MOSFET DVR HIGH SIDE SOT-23-6 |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 2.5A, 2.5A |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Single |
| Email: | [email protected] |