Kopen MAX16806ATP+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Min): | 5.5V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer (Max): | 40V |
| Voltage - Output: | 39V |
| Type: | Linear |
| topologie: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-WQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16806ATP+T |
| Interne Switch (s): | Yes |
| Frequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | LED Driver IC 1 Output Linear Analog, PWM Dimming 350mA 20-TQFN-EP (5x5) |
| dimmen: | Analog, PWM |
| Beschrijving: | IC LED DRVR LIN DIM 350MA 20TQFN |
| Current - Output / Channel: | 350mA |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |