Kopen MAX16992ATCE/V+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 4.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| topologie: | Boost, SEPIC |
| Synchronous Rectifier: | No |
| Leverancier Device Pakket: | 12-TQFN (3x3) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Seriële interfaces: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 12-WFQFN Exposed Pad |
| Output Type: | Transistor Driver |
| Uitgangsfasen: | 1 |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX16992ATCE/V+T |
| Functie: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1MHz ~ 2.5MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Boost, SEPIC Regulator Positive Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 12-TQFN (3x3) |
| Duur Cyclus (Max): | 85% |
| Beschrijving: | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN |
| Beheersfuncties: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Power Good |
| Clock Sync: | Yes |
| Email: | [email protected] |