Kopen MAX17006BETP+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Toevoer (Max): | 26V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 20-TQFN (4x4) |
| Serie: | - |
| Programmeerbare functies: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal cellen: | 2 ~ 3 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX17006BETP+ |
| Interface: | - |
| Foutbescherming: | Over Current, Short Circuit |
| Uitgebreide beschrijving: | Charger IC Multi-Chemistry 20-TQFN (4x4) |
| Beschrijving: | IC BATT CHARGER 1.2MHZ 20-TQFN |
| Huidige - Oplaad: | Constant - Programmable |
| Laad Current - Max: | 5A |
| Batterijspanning: | 12.6V |
| Chemie van de accu: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |