MAX17501BATB+T
MAX17501BATB+T
Onderdeel nummer:
MAX17501BATB+T
Beschrijving:
IC REG BUCK 5V 0.5A SYNC 10TDFN
Data papier:
1.MAX17501BATB+T.pdf2.MAX17501BATB+T.pdf3.MAX17501BATB+T.pdf
Invoering
Kopen MAX17501BATB+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Uitgang (Min / Vast):5V
Voltage - Output (Max):-
Voltage - Input (Min):4.5V
Voltage - Input (Max):60V
topologie:Buck
Synchronous Rectifier:Yes
Leverancier Device Pakket:10-TDFN (3x2)
Serie:Himalaya
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:10-WFDFN Exposed Pad
Output Type:Fixed
Uitgangsconfiguratie:Positive
Temperatuur:-40°C ~ 125°C (TJ)
Aantal uitgangen:1
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:6 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX17501BATB+T
Functie:Step-Down
Frequentie - Schakelen:600kHz
Uitgebreide beschrijving:Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad
Beschrijving:IC REG BUCK 5V 0.5A SYNC 10TDFN
Current - Output:500mA