Kopen MAX17501BATB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 5V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | - |
| Voltage - Input (Min): | 4.5V |
| Voltage - Input (Max): | 60V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 10-TDFN (3x2) |
| Serie: | Himalaya |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Output Type: | Fixed |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX17501BATB+T |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 600kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 5V 1 Output 500mA 10-WFDFN Exposed Pad |
| Beschrijving: | IC REG BUCK 5V 0.5A SYNC 10TDFN |
| Current - Output: | 500mA |
| Email: | [email protected] |