Kopen MAX1774EEI+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Uitgang (Min / Vast): | 1V, 1.25V |
|---|---|
| Voltage - Output (Max): | 5V, 5.5V |
| Voltage - Input (Min): | 2.7V |
| Voltage - Input (Max): | 28V |
| topologie: | Buck |
| Synchronous Rectifier: | Yes |
| Leverancier Device Pakket: | 28-QSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | Adjustable |
| Uitgangsconfiguratie: | Positive |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1774EEI+ |
| Functie: | Step-Down |
| Frequentie - Schakelen: | 1.25MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1V, 1.25V 2 Output 1.5A, 2A 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Beschrijving: | IC REG BCK ADJ 1.5A/2A DL 28QSOP |
| Current - Output: | 1.5A, 2A |
| Email: | [email protected] |