Kopen MAX1793EUE20+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 2V, 1.25 V ~ 5 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.5 V ~ 5.5 V |
| Voltage - Dropout (standaard): | - |
| Leverancier Device Pakket: | 16-TSSOP-EP |
| Serie: | - |
| regulator Topologie: | Positive Fixed or Adjustable |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Regulators: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX1793EUE20+ |
| Uitgebreide beschrijving: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed or Adjustable Output 2V, 1.25 V ~ 5 V 1A 16-TSSOP-EP |
| Beschrijving: | IC REG LDO 2V/ADJ 1A 16TSSOP |
| Current - Output: | 1A |
| Current - Limit (Min): | - |
| Email: | [email protected] |