Kopen MAX238MRG met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 24-CDIP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 500mV |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 24-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -55°C ~ 125°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 4/4 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX238MRG |
| Uitgebreide beschrijving: | 4/4 Transceiver RS232 24-CDIP |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC TXRX QUAD RS232 5V 24-CDIP |
| Datasnelheid: | 120Kbps |
| Email: | [email protected] |