MAX30033CTA+T
Onderdeel nummer:
MAX30033CTA+T
Fabrikant:
Maxim Integrated
Beschrijving:
IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX
Data papier:
MAX30033CTA+T.pdf
Invoering
Kopen MAX30033CTA+T met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Klem:10.3V
Technologie:Internal Switch
Leverancier Device Pakket:8-uMAX
Serie:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Aantal circuits:3
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:16 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:MAX30033CTA+T
Beschrijving:IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX