Kopen MAX30033CTA+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Klem: | 10.3V |
|---|---|
| Technologie: | Internal Switch |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Aantal circuits: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX30033CTA+T |
| Beschrijving: | IC SURGE SUPPRESSION 10.3V 8UMAX |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |