Kopen MAX3235EEPP+G36 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Transceiver |
| Leverancier Device Pakket: | 20-PDIP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 500mV |
| Protocol: | RS232 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 2/2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX3235EEPP+G36 |
| Uitgebreide beschrijving: | 2/2 Transceiver Full RS232 20-PDIP |
| tweezijdig: | Full |
| Beschrijving: | IC TXRX RS-232 DL 20-DIP |
| Datasnelheid: | 250kbps |
| Email: | [email protected] |