Kopen MAX32626ITK+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply (Vcc / Vdd): | 1.14 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 68-TQFN (8x8) |
| Snelheid: | 96MHz |
| Serie: | - |
| RAM Size: | 160K x 8 |
| Programmageheugentype: | FLASH |
| Program Memory Size: | 512KB (512K x 8) |
| randapparatuur: | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 68-WFQFN Exposed Pad |
| oscillator Type: | Internal |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal I / O: | 40 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX32626ITK+T |
| Uitgebreide beschrijving: | ARM® Cortex®-M4F - Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 512KB (512K x 8) FLASH 68-TQFN (8x8) |
| EEPROM Size: | - |
| Beschrijving: | IC MCU 32BIT 512KB FLASH 68TQFN |
| gegevens Converters: | A/D 4x10b |
| Core Size: | 32-Bit |
| Core Processor: | ARM® Cortex®-M4F |
| connectiviteit: | 1-Wire, I²C, SPI, UART/USART, USB |
| Email: | [email protected] |