Kopen MAX34462EXQ+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 100-CSBGA (11x11) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 100-LBGA, CSBGA |
| Temperatuur: | -40°C ~ 95°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX34462EXQ+T |
| Uitgebreide beschrijving: | Power Supply Controller Power Supply Monitor 100-CSBGA (11x11) |
| Beschrijving: | IC MONITOR 16 CH PMBUS 100-CSBGA |
| Current - Supply: | 13mA |
| toepassingen: | Power Supply Monitor |
| Email: | [email protected] |