Kopen MAX384EWN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voeding Bron: | Dual Supply |
|---|---|
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 16.5 V |
| Type: | Multiplexer |
| Leverancier Device Pakket: | 18-SOIC |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX384EWN |
| onafhankelijke Circuits: | 2 |
| Uitgebreide beschrijving: | Multiplexer 4 x 1:1 18-SOIC |
| Beschrijving: | IC MUX 8CH DUAL4CH LTCHBL 18SOIC |
| Current - Output Hoog, Laag: | - |
| Circuit: | 4 x 1:1 |
| Email: | [email protected] |