Kopen MAX4062EUB+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.4 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Class AB |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | 2-Channel (Stereo) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Max Output Power x Channels @ Load: | - |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4062EUB+T |
| Kenmerken: | Differential Inputs, Microphone |
| Uitgebreide beschrijving: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class AB 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC PREAMP AUDIO STER AB 10MSOP |
| Email: | [email protected] |