Kopen MAX4188ESD+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 11 V, ±2.25 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 14-SOIC |
| slew Rate: | 350 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Output Type: | - |
| Aantal circuits: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4188ESD+T |
| Beschrijving: | IC AMP CURRENT SENSE 14-SOIC |
| Current - Supply: | 1.5mA |
| Current - Output / Channel: | 55mA |
| toepassingen: | Current Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |