Kopen MAX4288EUB-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.85 V ~ 6.5 V, ±1.425 V ~ 3.25 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 0.1µV |
| Leverancier Device Pakket: | 10-uMAX |
| slew Rate: | 385 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4288EUB-T |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer Amplifier 2 Circuit 10-uMAX |
| Beschrijving: | IC OPAMP BUFFER 250MHZ 10UMAX |
| Current - Supply: | 23mA |
| Current - Output / Channel: | 106mA |
| Current - Input Bias: | 13µA |
| Amplifier Type: | Buffer |
| -3dB bandbreedte: | 250MHz |
| Email: | [email protected] |