Kopen MAX4372FEUK-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 2.7 V ~ 28 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 300µV |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-5 |
| slew Rate: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | SC-74A, SOT-753 |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4372FEUK-T |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Sense Amplifier 1 Circuit SOT-23-5 |
| Beschrijving: | IC OPAMP CUR SENS 200KHZ SOT23-5 |
| Current - Supply: | 30µA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Current - Input Bias: | 2µA |
| Amplifier Type: | Current Sense |
| -3dB bandbreedte: | 200kHz |
| Email: | [email protected] |