Kopen MAX44286HAZS+T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 1.6 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 7µV |
| Leverancier Device Pakket: | 4-WLP (0.76x0.76) |
| slew Rate: | 0.08 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 4-XFBGA, WLBGA |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 125°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX44286HAZS+T |
| Gain Bandwidth Product: | 200kHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Current Sense Amplifier 1 Circuit 4-WLP (0.76x0.76) |
| Beschrijving: | IC AMP CURRENT SENS 200KHZ 4WLP |
| Current - Supply: | 12.5µA |
| Current - Output / Channel: | - |
| Current - Input Bias: | 1nA |
| Amplifier Type: | Current Sense |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |