Kopen MAX4437EUA-T met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 1mV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-uMAX |
| slew Rate: | 388 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4437EUA-T |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-uMAX |
| Beschrijving: | IC OPAMP VFB 150MHZ 8UMAX |
| Current - Supply: | 15mA |
| Current - Output / Channel: | 65mA |
| Current - Input Bias: | 14µA |
| Amplifier Type: | Voltage Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 150MHz |
| Email: | [email protected] |