Kopen MAX4578CAP met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single (V +): | 4.5 V ~ 36 V |
|---|---|
| Spanning - Toevoer, Dual (V ±): | ±4.5 V ~ 20 V |
| Switch Circuit: | - |
| Leverancier Device Pakket: | 20-SSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-State Resistance (Max): | 350 Ohm |
| Aantal kanalen: | 1 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit: | 8:1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | MAX4578CAP |
| Kenmerken: | Break-Before-Make |
| Uitgebreide beschrijving: | Audio Switch IC 1 Channel 20-SSOP |
| Beschrijving: | IC MUX CALBRTD HV 8CHAN 20-SSOP |
| toepassingen: | Audio |
| -3dB bandbreedte: | - |
| Email: | [email protected] |